Gdzie szukać rzetelnych informacji o właściwościach materiałów izolacyjnych?

25 czerwca 2019

Szukając informacji o materiałach izolacyjnych przeglądamy wiele stron internetowych. Często trafiamy na ukryte treści reklamowe, subiektywne opinie i komentarze. Widzimy również porównania izolacji, gdzie autorzy często starają się udowodnić jakąś własną tezę bazując na braku wiedzy czytelników. A przecież od świadomego wyboru izolacji zależy nasz komfort.

Jak więc wybierać materiały izolacyjne, by spełniły nasze oczekiwania i pozwoliły zapobiec nieoczekiwanym sytuacjom? Gdzie szukać wiarygodnych informacji? Jak odróżnić subiektywne opinie i działania reklamowe od rzetelnych informacji wymaganych prawem?

Na te pytania można znaleźć odpowiedzi w webinarium stowarzyszenia MIWO. Jolanta Ciesielska, kierownik komunikacji MIWO prezentuje jak powinno wyglądać właściwe komunikowanie cech wyrobów termoizolacyjnych, takich jak właściwości termiczne, akustyczne, trwałość czy bezpieczeństwo pożarowe i pokazuje w jaki sposób łatwo można zweryfikować rzetelność informacji o właściwościach materiałów izolacyjnych.

WEBINARIA
liniawelna mineralna
WEBINARIA - kliknij po więcej