MIWO poleca konferencję ETICS

3 kwietnia 2019

MIWO jako członek Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) poleca Międzynarodową Konferencję ETICS, ważne wydarzenie polskiej branży ociepleń, które w tym roku odbędzie się w Ożarowie Mazowieckim w dniach 9 i 10 maja. MIWO weźmie udział w tym wydarzeniu.


Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) organizuje konferencję ETICS już po raz szósty. Organizatorzy zapraszają każdego, kogo interesuje szeroko rozumiana efektywność energetyczna budynków, stosowanie systemów ETICS i zrównoważony rozwój w budownictwie.
Kierujący Stowarzyszeniem SSO dr inż. Jacek Michalak zapowiada wiele ciekawych tematów, w tym debatę na temat branży ETICS.

W szerokim gronie specjalistów porozmawiamy o tym, jak zwiększyć efektywność energetyczną budynków oraz wydłużyć trwałość eksploatacyjną systemów ETICS. Przedstawiciele trzech polskich instytutów oceny technicznej podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie metodyki badań ETICS. Poruszymy tematy związane z niedoskonałością wymagań prawnych. Eksperci Stowarzyszenia ocenią próby stworzenia nowej rzeczywistości w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego elewacji. Zaproszeni goście z Austrii, Niemiec i Ukrainy przedstawią osiągnięcia swoich krajowych rynków. Jak zawsze, rozmawiać będziemy o zmianach normalizacyjnych dotyczących ETICS na poziomie unijnym i krajowym, a przedstawiciele nadzoru budowlanego przedstawią dane z kontroli wyrobów budowlanych w ubiegłym roku. Nie zapomnimy o aktualnych technicznych aspektach ociepleń. Podejmiemy zatem kwestie, które dziś najbardziej nurtują środowisko producentów złożonych systemów izolacji cieplnej – zachęca prezes Michalak.

Informacje na temat VI Międzynarodowej Konferencji ETICS są dostępne na stronie internetowej www.konferencjaetics.com.pl.

 

AKTUALNOŚCI
liniawelna mineralna
AKTUALNOŚCI - kliknij po więcej