MIWO poleca III Międzynarodową Konferencję ETICS

29 kwietnia 2016

SSO_III_Miedzynarodowa_Konferencja_ETICS_grafika

11-12 maja 2016 roku w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja ETICS, doroczne spotkanie polskiej branży ociepleń. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), skupiające 29 podmiotów aktywnych na krajowym rynku ETICS. MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej, jako członek Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń, poleca to wydarzenie.

Konferencja jest jedną z najważniejszych inicjatyw Stowarzyszenia SSO, popularyzującego wiedzę na temat systemów ociepleń i termomodernizacji w Polsce. 
– Do udziału w środowiskowej debacie podczas III Międzynarodowej Konferencji
ETICS zapraszamy wszystkich uczestników procesu budowlanego, przedstawicieli świata nauki i ośrodków badawczych, a także każdego, komu bliskie są idee energooszczędności i zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Poprzednie dwie edycje w 2014 i 2015 roku gromadziły niemal 130 uczestników każda. Tak duże zainteresowanie mobilizuje nas do starań o jak najwyższy poziom merytoryczny oraz jak najbardziej aktualny zakres programowy konferencji. Liczymy, że i w tym roku nie zawiedziemy naszego audytorium – mówi dr inż. Jacek Michalak, prezes zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń.

Szczegółowe informacje na temat III Międzynarodowej Konferencji ETICS dostępne są na jej stronie internetowej www.konferencjaetics.com.pl.

AKTUALNOŚCI
liniawelna mineralna
AKTUALNOŚCI - kliknij po więcej