MIWO członkiem Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa

8 września 2017

MIWO – Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej przystąpiło, jako członek zwyczajny, do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Jest to kolejna organizacja, w której MIWO działa na rzecz rozwoju branży budowlanej i poprawy efektywności energetycznej budynków. Jest również członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO), Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości (KBiN) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Materiałów Izolacyjnych (EURIMA). Współpracując z Polskim Komitetem Normalizacyjnym, uczestniczy w tworzeniu i adaptacji norm dotyczących materiałów izolacyjnych.

Polski Związek Pracodawców Budownictwa to ogólnopolska organizacja zrzeszająca firmy z branży budownictwa i infrastruktury. Skupia przedsiębiorstwa zajmujące się kompleksową realizacją inwestycji, producentów materiałów budowlanych, firmy projektowe, deweloperskie i inne związane z branżą infrastruktury i budownictwa. Działa na rzecz pozytywnego wizerunku branży.

Członkostwo w PZPB umożliwi nam jeszcze lepsze niż dotychczas uczestniczenie w kształtowaniu rozwiązań systemowych dotyczących sektora budownictwa i tworzenie rozwiązań służących jego rozwojowi. Cenna jest możliwość współpracy z grupą wielu ekspertów z różnych firm i instytucji, dostęp do konsultacji prawnych i branżowych oraz szeroko zakrojona promocja rozwiązań budowlanych służących energooszczędności i rozwojowi gospodarczemu kraju. Jest to organizacja, która buduje swoje doświadczenie już od 25 lat – powiedział Henryk Kwapisz, przewodniczący zarządu MIWO.

AKTUALNOŚCI
liniawelna mineralna
AKTUALNOŚCI - kliknij po więcej