Rozmawiamy o wełnie mineralnej

Eksperci MIWO rozmawiają w studiu z redaktor Karoliną Matysiak-Rakoczy, założycielką portalu „Dom szyty na miarę, na temat zalet wełny mineralnej stosowanej w izolacji budynków.

Cykl wywiadów pt. „Porozmawiajmy o wełnie mineralnej” to krótkie i proste rozmowy na tematy, które dla inwestorów indywidualnych są ważne, ale mogą być niełatwe. Dlatego eksperci w sposób bardzo prosty wyjaśniają jak wybierać izolacje, na co zwracać uwagę i jakie są zalety wełny mineralnej. Cykl „Porozmawiajmy o wełnie mineralnej” to wywiady i artykuły, które są częścią „Akademii Świadomego Budowania” na portalu „Dom szyty na miarę”. MIWO jest Partnerem tej kampanii edukacyjnej.

Jak powstają wywiady w studiu z ekspertami MIWO? Okazuje się, że nagranie krótkiego wywiadu wcale nie jest takie łatwe. Światła i kamery trochę onieśmielają. Nieco pracy i nerwów, ale przede wszystkim jest to świetne doświadczenie i zabawa. Czekamy na kolejne nagrania ekspertów.

Zapraszamy do śledzenia cyklu „Porozmawiajmy o wełnie mineralnej”, który jest kompendium praktycznej wiedzy o wełnie mineralnej.