„Porozmawiajmy o wełnie mineralnej”

15 kwietnia 2019

Stowarzyszenie MIWO jest jednym z Partnerów „Akademii Świadomego Budowania” prowadzonej przez portal „Dom szyty na miarę”. Edukacyjna kampania prezentuje informacje na temat materiałów i rozwiązań budowlanych, trendów rynkowych oraz dobrych praktyk wykonawczych, co ma na celu ułatwienie inwestorom indywidualnym dokonywania rozsądnych, przemyślanych wyborów podczas budowy własnego domu. 

W ramach „Akademii Świadomego Budowania” opracowywany jest między innymi cykl publikacji pt. „Porozmawiajmy o wełnie mineralnej”, poświęcony zaletom wełny mineralnej jako izolacji budowlanej. Można przeczytać w nim artykuły na temat najróżniejszych aspektów związanych z izolacją budynków wełną mineralną: komfortu termicznego i akustycznego, bezpieczeństwa pożarowego, paroprzepuszczalności izolacji. Ich uzupełnieniem są krótkie filmowe wywiady z ekspertami MIWO. Autorką cyklu, przygotowanego we współpracy z MIWO, jest redaktor Karolina Matysiak-Rakoczy, założycielka portalu.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych odcinków cyklu „Porozmawiajmy o wełnie mineralnej”, który jest kompendium praktycznej wiedzy o wełnie mineralnej.

Zajrzyj na stronę Akademii Świadomego Budowania.

 

liniawelna mineralna
- kliknij po więcej