Sympatyczny PAN MIWOSZ izoluje dom wełną mineralną

9 maja 2019

Ruszyła kampania reklamowa MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej, która potrwa do końca 2019 roku. Działania reklamowe realizowane są przede wszystkim w kanałach internetowych: mediach społecznościowych, portalach budowlanych i innych mediach branżowych.
Kampania reklamowa MIWO ma charakter wizerunkowy i skupia się na promowaniu zalet wełny mineralnej, szklanej i skalnej oraz korzyści z jej stosowania w izolacji budynków.

Izolacja przegród budynku, takich jak ściany i dachy to dla wielu z nas sprawa dość skomplikowana od strony technicznej. Jako inwestorzy musimy wybrać właściwą izolację, ale nie wszyscy wiemy jak to zrobić i jaka izolacja będzie najlepszym wyborem. Kampania reklamowa MIWO przedstawia różne aspekty techniczne, ale w sposób bardzo prosty i zrozumiały dla każdego inwestora indywidualnego – mówi Jolanta Ciesielska, kierownik komunikacji MIWO.

Do promowania zalet wełny mineralnej została stworzona sympatyczna postać – pan Miwosz, który „był mądry” i do izolacji swojego domu wybrał wełnę mineralną i dzięki temu uzyskał komfort na długie lata i wiele korzyści, których nie zapewniają inne popularne materiały izolacyjne. Hasło przewodnie „Bądź mądry, do izolacji domu wybierz wełnę mineralną” towarzyszy wszystkim działaniom reklamowym kampanii.

Branża izolacji w Polsce dynamicznie rośnie. Jest to związane z rozwojem rynku mieszkaniowego, a także rosnącą świadomością społeczeństwa na temat termomodernizacji budynków. Chcemy, by wełna mineralna zaistniała w świadomości odbiorców reklamy jako najlepszy materiał do izolacji budynków, gdyż jest to materiał sprawdzony od wielu lat, innowacyjny i łączący w sobie wiele zalet. Wełna mineralna zapewnia nie tylko bardzo dobrą izolacyjność termiczną, ale też znakomite właściwości pochłaniania dźwięków, niepalność i ognioodporność, wytrzymałość mechaniczną połączoną z naturalną sprężystością czy paroprzepuszczalność – podkreśla Jolanta Ciesielska.

Stowarzyszenie MIWO działa od ponad 20 lat. Od początku swego istnienia prowadzi działania w celu budowania świadomości na temat izolacji budynków jako metody zwiększenia ich efektywności energetycznej. Działania te skierowane są zarówno do decydentów, jak i do szerszego audytorium. W zakresie działań komunikacyjnych warto wspomnieć newslettery MIWO czy cykl webinariów prowadzonych przez ekspertów MIWO we współpracy z redakcją Muratorplus.pl na temat izolacji domów z wykorzystaniem wełny mineralnej.

Zapraszamy na stronę MIWO www.miwo.pl
i na landing page kampanii reklamowej https://miwo.pl/badz-madry/
Facebook: https://www.facebook.com/welnamineralna/

 

KOMUNIKATY PRASOWE
liniawelna mineralna
KOMUNIKATY PRASOWE - kliknij po więcej