MIWO członkiem POBE

21 maja 2021

Stowarzyszenie MIWO zostało członkiem Porozumienia Branżowego na rzecz Efektywności Energetycznej (POBE), które skupia organizacje branżowe zaangażowane w transformację sektora budynków w Polsce. Stowarzyszenie MIWO staje się również partnerem merytorycznym działań POBE w zakresie izolacji budynków.

Celem POBE jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zgodnych z wyzwaniami polityki środowiskowej i klimatycznej, które pozwolą skutecznie walczyć w Polsce o czyste powietrze, a jednocześnie realizować zobowiązania w zakresie celów rozwoju efektywności energetycznej oraz odnawialnych źródeł energii.

POBE aktywnie uczestniczy w konsultacjach publicznych dotyczących efektywności energetycznej budynków, wydaje publikacje, organizuje szkolenia i webinaria oraz prowadzi działania zwiększające świadomość w tym zakresie.

Jesteśmy zadowoleni z tego członkostwa, ponieważ dołączamy do dużej, dobrze działającej organizacji zajmującej się efektywnością energetyczną. Skupia ona wiele stowarzyszeń związanych z budownictwem, a to jest szansa na silny głos naszej branży – powiedział Henryk Kwapisz, przewodniczący zarządu MIWO.

więcej o POBE na pobe.pl

AKTUALNOŚCI
liniawelna mineralna
AKTUALNOŚCI - kliknij po więcej