Zapraszamy na cykl webinariów o efektywności energetycznej budynków

7 grudnia 2020

Od lipca 2020 r. Komisja Europejska przedstawia po kolei najważniejsze strategie Europejskiego Zielonego Ładu pokazujące, jak będzie przebiegać transformacja energetyczna w Unii Europejskiej. Wszystkie one wpłyną na zmiany najważniejszych dyrektyw i innych regulacji unijnych i krajowych związanych z efektownością budynków i stosowaniem OZE, ale też ‒ na systemy dofinasowania inwestycji, rynek bankowy, rynek ubezpieczeń oraz bezpośrednio na zakres działalności firm produkcyjnych i usługowych związanych z techniką budynkową. Już teraz dwie najważniejsze strategie: Integracja Sektorów Energii i Fala Renowacji wskazują na konieczność zasadniczych zmian w podejściu do efektywności energetycznej ‒ będzie to dla nas wszystkich widoczne w najbliższych latach.

Warto się do tych zmian zawczasu przygotować, ponieważ wiele z nich oznacza prawdziwą rewolucję, choćby w obszarze zaopatrzenia budynków w energię.

Porozumienie Branżowe na Rzecz Efektywności Energetycznej (POBE) przygotowało serię webinariów o efektywności energetycznej budynków, które odbędą się w dniach 16-17 grudnia 2020 r.

Stowarzyszenie MIWO, jako organizacja współpracująca z POBE, 16 grudnia o godz. 15.00 zaprezentuje webinarium pt. „Izolacja cieplna przegród zewnętrznych budynków w świetle Warunków Technicznych 2021”. Prelegentem będzie Henryk Kwapisz.

Udział w webinariach jest bezpłatny, ale jest wymagana rejestracja.

Link do programu i rejestracji: http://pobe.pl/2020webinariaharmonogram/

 

AKTUALNOŚCI
liniawelna mineralna
AKTUALNOŚCI - kliknij po więcej