Dobra akustyka, czyli co zrobić by dobrze czuć się we własnym domu

16 lipca 2018

Czym jest dźwięk i co sprawia, że nam przeszkadza bądź nie? Jak go nazwać czy zmierzyć? Co mówi o tym prawo? Na co zwracać uwagę przy kupnie nowego mieszkania lub domu? Czy da się coś poprawić, gdy przeszkadzają nam dźwięki z sąsiedniego mieszkania? Na te wszystkie pytania można uzyskać odpowiedź oglądając nagranie webinarium MIWO na temat akustyki. Zapraszamy na spotkanie z Anną Gil, ekspertem MIWO – Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej. Dowiedz się na co zwracać uwagę, by uzyskać komfort akustyczny we własnym domu.

Dla zapewnienia komfortu akustycznego w domu lub mieszkaniu kluczowy jest zarówno etap projektowania, jak i wykonania. Poprawienie błędów dotyczących izolacyjności akustycznej przegród budynku jest trudne i bardzo kosztowne, a czasami wręcz niemożliwe. Dlatego kupując mieszkanie lub dom, koniecznie zainteresujmy się tym, czy zapewni nam komfort akustyczny i czy będziemy się w nim dobrze czuć.

Wyroby z wełny mineralnej szklanej i skalnej prawidłowo zaprojektowane i zamontowane w przegrodach budowlanych tworzą komfort akustyczny pomieszczeń, zarówno w zakresie ochrony przed przenikaniem niepożądanych dźwięków spoza pomieszczenia, jak również w zakresie kształtowania akustyki wnętrz. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikom budynków właściwe warunki do snu i odpoczynku, pracy, nauki czy rozrywki, ale także sprawić, aby czuli się w nich komfortowo.

Zapraszamy do obejrzenia webinarium:

 

WEBINARIA
liniawelna mineralna
WEBINARIA - kliknij po więcej